Uroda

Zdrowie Uroda Styl życia Dieta Dziecko

Profilaktyka dla każdego mężczyzny

19.06.2019

Dzień Ojca w Polsce po raz pierwszy obchodzony był 23 czerwca w 1965 roku. W współczesnym świecie praktycznie każdy tata jest zabiegany, zapracowany by zapewnić odpowiedni standard życia i bezpieczeństwo rodzinny. Dlatego to doskonała okazja by spędzić trochę więcej czasu ze swoimi dziećmi. W chwili obecnej ojcowie mogą korzystać z urlopu tacierzyńskiego i ojcowskiego, który pozwala nawiązać głębszą więź z dzieckiem co zaprocentuje we wzajemnej relacji w przyszłości.


Zdrowie Uroda Styl życia

Profilaktyka dla każdej mamy

23.05.2019

Dzień Matki, międzynarodowe święto na świecie, w Polsce obchodzone zawsze 26 maja. W tym dniu składamy mamom życzenia, obdarowujemy prezentami, kwiatami wyrażając wdzięczność za trud włożony w nasze wychowanie. Mama to najważniejsza osoba w naszym życiu, która kocha nas bezwarunkowo, bez względu na wszystko, bez niej nie byłoby nas na tym świecie. Dbajmy o ich zdrowie, komfort i samopoczucie, aby cieszyły się jak najdłużej życiem. Celebrujcie ten dzień wspólnie i cieszcie się wspólną chwilą, a w codziennym życiu pamiętajmy też o profilaktyce, bo zdrowie jest najważniejsze.


Zdrowie Uroda

Jak dbać o skórę i włosy po wakacjach?

11.09.2018

Większość z nas z ochotą korzysta z dobrodziejstw lata opalając się oraz zażywając morskich kąpieli. Należy jednak pamiętać, że po wakacyjnym wypoczynku szczególnie ważna jest ochrona włosów oraz skóry.


Zdrowie Uroda

10 rad jak mądrze korzystać ze słońca?

10.06.2018

Kosmetyki z filtrem nakładajmy przynajmniej  godzinę przed wyjściem na słońce. Dzięki temu mamy pewność, że na naszej skórze utworzy się powłoka ochronna, która zabezpieczy nas przed oparzeniami oraz szkodliwym działaniem słońca.


Zdrowie Uroda

Polacy w czołówce chorób skórnych w Europie

12.08.2017

W naszym kraju żyje około 5 mln osób z schorzeniami skóry, w tym tak ciężkimi jak łuszczyca zwykła i stawowa, atopowe zapalenie skóry czy nowotwory skóry. Mają oni jednakże najgorszy w Europie dostęp do efektywnych terapii - zawiadomili dermatolodzy.


Zdrowie Uroda

Słoneczne nawyki seniora

07.08.2017

Co roku, w lecie tysiące ludzi umiera z powodu gorąca. Jeżeli masz więcej niż 60 lat warto, żebyś zmienił codzienne nawyki i cieszył się ze słonecznych wakacji.


Zdrowie Uroda

Skuteczna ochrona przed słońcem u dzieci i dorosłych

26.05.2017

Dawno już nie czekaliśmy na słońce z taką niecierpliwością, jak w tym roku. Po mroźnej zimie nadeszły ciepłe i słoneczne dni. Upalna pogoda zachęca nas do tego, by odsłonić skórę i poddać się odżywczemu wpływowi słońca. Jak mądrze korzystać z jego uroków i nie doprowadzić do poparzenia, które może być niebezpieczne w skutkach? Jak przygotować się do słonecznych dni i plażowania?Zdrowie Uroda

Na trądzik chorują także dorośli

20.05.2017

Atakuje nos, brodę, czoło i plecy. Nie ma nastolatka, który by z nim nie walczył. Trądzik, jeśli nie jest leczony, może nękać latami, a nawet powodować blizny, których usuwanie bywa uciążliwe.